امنیت در فینتو
حفاظت از اطلاعات شما

ما برای تامین امنیت داده های مشتریان خود تلاش میکنیم و چندین لایه حفاظت از اطلاعات شخصی و مالی شما را فراهم کرده ایم.


رمزگذاری داده ها

ما تمام داده هایی را که بین شما و فینتو قرار دارد با استفاده از استاندارد TLS (Transport Layer Security) رمزگذاری کرده و از داده های شخصی و مالی شما محافظت می‌کنیم. همچنین داده های شما هنگام ذخیره در سرورهای ما رمزگذاری می‌شوند و هنگام انتقال آنها بین مراکز داده برای تهیه نسخه پشتیبان و تکثیر، دوباره رمزگذاری می‌شوند.

محافظت از شبکه

فینتو برای محافظت از سیستم ها و داده های شما رویکرد "دفاع در عمق" دارد. چندین لایه کنترل امنیتی از دسترسی به محیط داخل مراکز داده محافظت می کند، از جمله دیوارهای آتش، سیستم های محافظت در برابر نفوذ و جداسازی شبکه. سرویس های امنیتی فینتو مطابق با بهترین روش ها پیکربندی، نظارت و نگهداری می‌شوند. ما با شرکتهای امنیتی پیشرو در صنعت همکاری می کنیم تا از تخصص و هوش آنها برای محافظت از سیستم های خود استفاده کنیم.

دیتاسنتر ایمن

سرورهای فینتو در بهترین دیتاسنتر ها قرار دارند که از کنترل های امنیتی فیزیکی قوی برای جلوگیری از دسترسی فیزیکی به سرورهای مستقر در آنها استفاده می کنند. این کنترل ها شامل نظارت و مراقبت 24/7/365، کارکنان امنیتی دیتاسنتر و ممیزی های منظم امنیتی است. فینتو چندین نسخه کپی از اطلاعات رمزنگاری شده دارد و در محیط های میزبانی در نقاط مختلف جغرافیایی آن ها را نگهداری می کند تا خطر از بین رفتن یا قطع شدن داده را به حداقل برساند.

نظارت بر امنیت

تیم فینتو به طور مداوم سیستم های امنیتی، گزارش وقایع، اعلان ها و هشدارها را از همه سیستم ها برای شناسایی و مدیریت تهدیدات کنترل می کند.همیشه در دسترس

دسترس بودن درجه یک

فینتو با رکورد 99.75٪ آپتایم، بهترین کیفیت را در حوزه در دسترس بودن ارائه می دهد.ما برای سخت افزار، شبکه ها، مراکز داده و زیرساخت های خود از بهترین فناوری ها استفاده می کنیم.این باعث می‌شود که در صورت خرابی هر یک از اجزای سازنده، فینتو با کمترین اختلال در سرویس های شما به کار خود ادامه می دهد.

ساخته شده برای گسترش کسب و کار

فینتو برای رشد با تجارت شما طراحی شده است. سرورها ، شبکه ها و زیرساخت های مناسب ما تضمین می‌کنند که خدمات با کیفیتی را به شما و ده ها هزار کاربر دیگر ارائه دهیم.

آمادگی در برابر حوادث

فینتو برای اطمینان از در دسترس بودن و ذخیره اطلاعات شما حتی در صورت بروز یک اتفاق غیرمترقبه، از جمله خرابی کامل امکانات میزبانی، می تواند به سرعت به یک سایت پشتیبان برود تا فینتو و تجارت شما با تداخل مواجه نشود. در این روند ما داده ها را به صورت ایمن و از طریق ارتباط های رمزگذاری شده انتقال می‌دهیم.

به روز رسانی مداوم و نوآوری

ما به طور مداوم در حال ارائه ویژگی های جدید و بهبود عملکرد هستیم. به روزرسانی ها به طور منظم و بدون ایجاد مزاحمت در سرویس ها و ایجاد مزاحمت در کاربران ارائه می شوند.امنیت از جانب شما

ما سعی کردیم تا یک بستر امن را در فینتو طراحی کنیم با این حال مجرمان اینترنتی و کلاهبرداران همیشه به دنبال راه هایی برای سرقت پول یا اطلاعات حساس هستند.

برای شما نیز اقدامات احتیاطی وجود دارد که می توانید برای کاهش خطرات و دوری از آسیب های آنلاین انجام دهید. برای خواندن مقدمه ای درباره امنیت ابری چند دقیقه وقت بگذارید و برای اطلاعات در مورد نحوه شناسایی و مقابله با کلاهبرداری ها و ایمیل های مخرب فیشینگ مطالب مربوط به بلاگ فینتو را حتما بررسی کنید.ارتباط با ما و گزارش های امنیتی info@finto.ir


فینتو سیستم حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. بدون نیاز به نصب و نگهداری، با کمترین هزینه و با راحت ترین رابط کاربری، امور مالی کسب و کارتان را در هر مکان و هر زمان و با هر دستگاهی مدیریت کنید.

`