سوالات متداول
نرم افزارحسابداری آنلاین فینتو، دو سیستم خدمات محاسبه و پرداخت حقوق و دستمزد و همچنین مدیریت تنخواه گردان را به صورت تحت وب و با استفاده از سیستم ابری ارائه می‌کند.
برای استفاده از خدمات محاسبه حقوق و دستمزد، دریافت لیست و دیسکت بیمه و مالیات، دریافت فیش حقوقی، تنظیم قراداد همکاری بین کارمند و کارفرما، امکان دسترسی پرسنل به صفحه شخصی خودشان (در صورت ایجاد دسترسی از سمت شما و تنها مجاز به مشاهده فیش حقوقی خودشان) کافی است تا یکبار برای همیشه این مراحل را طی کنید:
پس از ثبت نام در سایت، کارگاه و پرسنل خود را ثبت کرده، حکم حقوقی‌آنها را وارد کرده و برای کارمندان کارگاه خود در ماه‌های مورد نظرتان عملیات حقوق ثبت کنید.
لازم به ذکر است تنها یکبار نیاز به ورود اطلاعات است و برای ماه‌های آتی تنها کافی است عملیات حقوق جدید ثبت کنید و یا به سادگی کلیک روی یک دکمه در داشبورد، عملیات حقوق مشابه ماه گذشته برای ماه جاری خود ثبت کنید.
بخش عمده هر کسب و کاری وابسته به نیروی انسانی آن است و مشخصا برای محاسبه کارکرد و پرداخت حقوق آن‌ها به یک سیستم حسابداری حقوق و دستمزد احتیاج است؛ به علاوه هر بنگاهی که کسب و کاری که به صورت قانونی فعالیت کند، موظف است تا کارمندان و کارگران خود را بیمه کرده و در مواعد مقرر لیست و دیسکت بیمه و مالیات خود را در سامانه‌های ذی‌الربط تامین اجتماعی و مالیات بارگزاری کند در غیر این صورت جریمه‌های سنگینی متقبل خواهد شد.
برای استفاده از سیستم تنخواه گردان فینتو، کافی است تا یکبار تنخواه‌دار و یا تنخواه‌داران خود را به سیستم دعوت کنید. پس از ثبت‌نام ایشان در سایت، او می‌تواند تا تمام خریدهایش را با توضیحات و تصویر فاکتور/کالا/ و یا فیش خرید خود برای کارفرما ارسال کند. به محض ثبت این درخواست جدید از سمت تنخواه‌دار، این خرید از طریق پیام کوتاه به اطلاع کارفرما خواهد رسید. در صورت تائید کارفرما، مبلغ درج شده در فاکتور به حساب وی منتقل می‌شود و سند حسابداری آن ثبت می‌شود.
گزارش‌های تنخواه گذشته نیز به تفکیک در داشبورد کارفرما قابل دسترسی است و امکان چاپ آن‌ها نیز وجود دارد.
بله؛ نرم افزار حقوق و دستمزد و تنخواه گردان فینتو یکماه استفاده رایگان از کلیه خدمات خود را به تمام کاربران خود هدیه می‌دهد.
خیر؛ نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو به گونه‌ای طراحی شده است تا هر شخصی که نیاز به این دو خدمت داشته باشد، حتی بدون کمترین دانشی از حسابداری، قادر به کار کردن با این سیستم‌ها باشد. به علاوه برای دسترسی راحت‌تر و سریعتر به تمام خدمات سایت، ویدئو و متن آموزشی راهنمای کار با سایت نیز تهیه شده است. برای دسترسی به این منابع لطفا اینجا کلیک کنید.
فینتو برای حفظ اطلاعات مالی کاربران اقدام به رمزنگاری آن ها کرده و با بهره گیری از بستر های مناسب و بکارگیری روش های تامین امنیت داده حریم خصوصی مالی کاربرانش را حفظ میکند.
رایانش ابری در کل به این معناست که قسمت پردازش از روی سیستم شما برداشته شده و بر روی سرورهای ما انجام شود که این امر منجر به کاهش بسیار زیاد هزینه ها و بالارفتن سرعت پردازش می شود.
در حال حاضر خیر اما این امکان در حال توسعه است و به زودی به خدمات سیستم افزوده خواهد شد.
انواع قراردادهای همکاری اعم از استخدامی، پیمانی، شرکتی، رسمی، مامور و ... به صورت تمام وقت، پاره وقت، ساعتی، پیمانی و موقت تحت پوشش قرار می‌دهد.
بله؛ امکان محاسبه حقوق و دستمزد با تمام موارد مشمول و غیر مشمول بیمه و مالیات وجود دارد و این محاسبه بر حسب آخرین بخشنامه‌های حقوق و دستمزد انجام می‌شود.
خیر؛ محاسبه حقوق و دستمزد برای انواع همکاری بین کارمند و کارفرما از جمله استخدامی، پیمانی، شرکتی، رسمی، مامور و ... امکان پذیر است.
بله، در هنگام ثبت یا ویرایش پرسنل با تعریف نام کاربری معتبر میتوانید امکان دسترسی به فیش حقوقی را به کارمندان خود بدهید.
برای اینکار لازم است تا پس از ثبت کارگاه و پرسنل خود، از طریق زیر عملیات حقوق جدید خود را ثبت کنید:
  1. - کلیک روی دکمه ثبت عملیات حقوق جدید در صفحه اصلی (داشبورد) و یا ثبت عملیات حقوق در منوی سمت راست
  2. - انتخاب کارگاه، ماه و سال مورد نظر
  3. - وارد کردن ریز عملکرد و کسورات پرسنل به تفکیک نام در جدول پیش‌رو
  4. - کلیک روی دکمه ثبت عملیات حقوق

فینتو سیستم حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. بدون نیاز به نصب و نگهداری، با کمترین هزینه و با راحت ترین رابط کاربری، امور مالی کسب و کارتان را در هر مکان و هر زمان و با هر دستگاهی مدیریت کنید.

`