فینتو چگونه با بروزرسانی خودکار، فرآیند را برای همراهانش کوتاه می‌کند؟

بدون نیاز به نصب کارتان را شروع کنید

برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری و منابع انسانی فینتو دیگر احتیاجی به خرید و نصب نرم افزارهای پیچیده و گران قیمت ندارید. برخلاف نرم افزارهای حسابداری قدیمی که خریداری و راه اندازی آن ها سخت، زمان بر و پرهزینه بود، با مجموعه نرم افزارهای فینتو شما دیگر احتیاجی به نصب و راه اندازی نرم افزار ندارید و بلافاصله پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود میتوانید استفاده از نرم افزار را آغاز کنید.

تصویر

فینتو، بدون نیاز به آموزش و مهارت تخصصی

برای نصب نرم افزار حسابداری فینتو نیازی به کمک گرفتن از نیروی متخصص، دانش تخصصی یا آموزش و یا کمک گرفتن از نیرو متخصص ندارید. راه اندازی نرم افزارهای قدیمی پیچیده بود و استفاده از آن ها احتیاج به آموزش و مهارت یا بکارگیری یک نیروی متخصص داشت که هم زمان بر و هم هزینه بر بود. اما نرم افزارهای فینتو به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده اند تا همه کاربران بتوانند بدون نیاز به دانش یا مهارت تخصصی (مانند دانش حسابداری) پرداخت هزینه ی آموزش و یا بکارگیری نیروی متخصص از تمامی امکانات نرم افزارها استفاده کنند. خوب است بدانید علاوه بر اینکه ویدئو آموزشی نرم افزار ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد، در صورتی که همچنان سوالی داشته باشید تیم پشتیبانی فینتو قدم به قدم همراه و پاسخگوی همه سوالات شما است.

تصویر

دیگر نگران پاک شدن اطلاعات نباشید!

در نرم افزارهای قدیمی که بر روی یک سیستم نصب میشدند همیشه خطر پاک شدن اطلاعات وجود داشت و در صورتی که کاربران یک نسخه پشتیبان از اطلاعات تهیه نکرده بودند با خسارت های غیر قابل جبرانی رو به رو میشدند اما فینتو مواظب اطلاعات و داده های شما است. در مجموعه نرم افزارهای فینتو دیگر خطر پاک شدن اطلاعات وجود ندارد زیرا به طور متناوب و خودکار یک نسخه پشتیبان (back up) از آخرین اطلاعات شما گرفته میشود که میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. با فینتو جای اطلاعات شما امن است.

تصویر

فینتو به صورت خودکار بروز رسانی می‌شود

نسل قبلی نرم افزارهای حسابداری به طور مداوم احتیاج به بروز رسانی داشتند تا کاربران بتوانند از جدیدترین امکانات نرم افزار استفاده کنند و این موجب نارضایتی بسیاری از کاربران بود زیرا هنگام بروز رسانی با مشکلات زیادی روبرو میشدند. با فینتو شما دیگر احتیاجی به انجام بروز رسانی های سخت و زمان بر ندارید. فینتو به طور پیوسته آخرین نسخه و جدیدترین امکانات را به صورت رایگان و خودکار بروزرسانی میکند و در دسترس همه کاربران قرار میدهد . پس اگر نسخه یا امکانات جدیدی به نرم افزار فینتو اضافه شود بلافاصله پس از ورود به حساب کاربری میتوانید آن را در پنل خود مشاهده و از آن استفاده کنید.

تصویر

بدون نیاز به نصب نرم افزارهای جانبی

در نرم افزارهای قدیمی، نصب و بروز رسانی نرم افزار به نصب نرم افزارهای جانبی دیگری نیز احتیاج داشت که همین موضوع کار کردن با این نرم افزارها را پیچیده و سخت میکرد؛ به طور مثال پیش نیاز بسیاری از نرم افزارهای حسابداری نسل قبل، نصب و راه اندازی نرم افزارهایی مانند Microsoft SQl server بود که هم زمان بر بودند و هم چگونگی نحوه کار کردن با آن ها به دانش و آموزش نیاز داشت .یک فرایند زمان بر، پرهزینه و پیچیده که بسیاری از کاربران را دچار سردرگمی و نارضایتی میکرد. اما در مجموعه نرم افزارهای فینتو این مشکل دیگر وجود ندارد. برای استفاده از نرم افزارهای فینتو شما نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار جانبی ندارید و تنها پیش نیاز شما برای استفاده از خدمات و امکانات نرم افزارهای حسابداری و منابع انسانی فینتو تنها ایجاد یک حساب کاربری است. چند و کلیک و شروع کار با نرم افزار، به همین سادگی!

تصویر
ثبت‌نام رایگان