فینتو چگونه با پشتیبانی قوی خود به همراهانش خدمت‌رسانی می‌کند؟

پشتیبانی رایگان، پاسخگویی سریع

تیم پشتیبانی فینتو از مشاوره تا خرید و استفاده از نرم افزار قدم به قدم همراه و پشتیبان شما است. پس از تهیه نرم افزار نیز تیم پشتیبانی همچنان به صورت رایگان و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگو تمامی سوالات شما است تا تجربه بهتری در استفاده از نرم افزارها داشتته باشید. ما از ابتدای آشنایی شما با فینتو تا استفاده از نرم افزارها در کنار شما هستیم. پس چنانچه پیش از خرید نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره داشته باشید یا پس از خرید نرم افزار به راهنمایی نیاز داشته باشید میتوانید با شماره 02191303555 تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.

تصویر

فینتو شما را منتظر نمیگذارد

میدانیم که وقت شما با ارزش است پس برای خدمات پشتیبانی سریع تر راه های ارتباطی مختلفی را ایجاد کرده ایم تا ارتباط با بخش پشتیبانی سریع تر و ساده تر شود. بنابراین شما میتوانید علاوه بر شماره تماس 02191303555، از طریق ثبت تیکت، پیام رسان ها و ایمیل آدرس فینتو با ما در تماس باشید.

تصویر

در صورت بروز مشکل، پاسخگو و همراه شما هستیم

در صورت بروز هر گونه مشکلی همکاران ما در تیم پشتیبانی تا رفع کامل مشکل در کنار شما خواهند بود. ما در فینتو خود را موظف و متعهد به رفع مشکلات پیش آمده و همراهی شما تا برگشتن به وضعیت پایدار می‌دانیم. پس در صورتی که با مشکلی مواجه شدید می‌توانید بلافاصله با تیم پشتیبانی فینتو تماس بگیرید تا در سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را بررسی کنیم.

تصویر

قدر‌دان اعتماد شما هستیم

رضایت کاربران همواره در طول این مسیر چند ساله بزرگ‌ترین سرمایه ما بوده و ما قدر‌دان اعتماد همراهان عزیز فینتو هستیم. تیم پشتیبانی فینتو همواره آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما است زیرا باور داریم برای ادامه این مسیر طولانی هیچ چیز کارآمد تر و ارزشمند تر از رضایت کاربران و با جان و دل گوش دادن به انتقادها و پیشنهاد ها نیست.

تصویر
ثبت‌نام رایگان