فینتو چگونه کاربری را برای همراهان خود آسان می‌کند؟

رابط کاربری آسان از نقاط قوت ما است

در طول تمام سال های فعالیت، اولویت ما در فینتو ارائه نرم افزارهایی با کاربری آسان بود تا همه کاربران بتوانند به سادگی از امکانات نرم افزارهای مالی و منابع انسانی فینتو استفاده کنند. امروزه باور داریم که این رابط کاربری آسان و کار‌آمد از نقاط قوت و وجه تمایز ما است. ما در فینتو همواره در تلاشیم تا مطابق با استاندارد‌ها و اصول طراحی رابط کاربری و با در نظر گرفتن سلیقه کاربران، نرم‌افزار‌های فینتو را هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ کاربری آسان، به بهترین شکل ممکن طراحی کنیم تا کار کردن با نرم افزار‌های فینتو تبدیل به یک تجربه‌ی لذت‌بخش برای کاربران شود.

تصویر

بدون نیاز به دانش حسابداری، حسابداری کنید!

همه کسب‌و‌‌کار‌ها به حسابداری نیاز دارند اما همه‌ی آن‌ها لزوما دانش حسابداری یا نیروی متخصص ندارند. ما با در نظر گرفتن این نکته، رابط کاربری نرم‌افزار‌ها را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که تمامی کاربران بتوانند به سادگی و بدون نیاز به دانش حسابداری یا به کارگیری نیروی متخصص، از نرم‌افزارهای‌ مالی و حقوق و دستمزد فینتو استفاده کنند و به آسانی به تمام امور مالی و حسابداری کسب و کار خود رسیدگی کنند.

تصویر

فینتو، سریع و ساده

امکان دسترسی سریع و آسان به تمام بخش های نرم افزار از دیگر ویژگی هایی است که به آن توجه مضاعف داشته ایم. ما در فینتو همواره باور داریم که دسترسی آسان و صرفه جویی در وقت کاربران، تکمیل کننده رضایت آن ها است بنابراین نرم افزارهای مالی و منابع انسانی فینتو را به گونه ای طراحی کرده ایم تا تمامی کاربران بدون سردرگمی و بدون نیاز به آموزش های تخصصی بتوانند از تمام بخش های نرم افزار استفاده کنند و رسیدگی به امور خود را با حداکثر سرعت در حداقل زمان ممکن انجام دهند.

تصویر
ثبت‌نام رایگان