نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو

با نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه و سخت افزاری میتوانید به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل خود را کنترل کنید. با استفاده از سامانه حضور و غیاب فینتو برای شرکت یا کسب و کار خود از وضعیت حضور و غیاب کارکنان در لحظه و هر کجا مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید. همچنین امکان یکپارچه سازی با حقوق و دستمزد فینتو باعث چابکی و تسهیل امور شما میشود.

برای ۳۰ روز استفاده رایگان از خدمات فینتو همین حالا ثبت نام کنید

ثبت نام رایگان

چرا فینتو ؟


کاربری آسان فینتوکاربری آسان

رابط کاربری آسان و ساده فینتو باعث میشود همه ی افراد با هر دانش حسابداری به راحتی از فینتو استفاده کند.

تعرفه پایین فینتوتعرفه پایین

تعرفه های پایین و منعطف فینتو دغدغه های مالی کسب و کار ها برای تهیه نرم افزار های حسابداری را مرتفع میکند.

دسترسی راحت فینتودسترسی از هر مکان و در هر زمان

ابری بودن فینتو باعث میشود تا از هر مکان و در هر زمانی و با هر دستگاهی به فینتو دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی قوی فینتوپشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی فینتو بصورت 24 ساعته از طریق تماس تلفنی، تلگرام و تیکت های پشتیبانی پاسخگوی سوالات کاربران خود است.

امنیت اطلاعات فینتوامنیت اطلاعات

فینتو برای حفظ اطلاعات مالی کاربران اقدام به رمزنگاری آن ها کرده و با بهره گیری از بستر های مناسب و بکارگیری روش های تامین امنیت داده حریم خصوصی مالی کاربرانش را حفظ میکند.

بروزرسانی فینتوبروزرسانی خودکار، بدون نیاز به نصب

برای استفاده از فینتو، نیازی به قفل های نرم افزاری مرسوم و نصب های پیچیده نیست.نسخه های جدید و کلیه بروزرسانی ها، رایگان و به صورت کاملا اتوماتیک در حساب کاربران شما اعمال می گردد.

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو

عدم نیاز به دستگاه حضورغیاب

مشاهده ورود و خروج پرسنل

محاسبه میزان کارکرد

اتصال به سیستم حقوق و دستمزد

مدیریت مرخصی و ماموریت ها

گزارش روزانه و ماهیانه

تعریف انواع شیفت ها

ارسال پیام به پرسنل

تعریف قوانین تردد مختلف

مدیریت تاخیر و اضافه کار

ثبت تردد با GPS و WiFi

امکان مدیریت دورکاری پرسنل

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو

تصاویر نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو

داشبورد

اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین فینتو

  • با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب فینتو بدون نیاز به هیچ دستگاهی پرسنل شما میتوانند با حضور در موقعیت مکانی یا محدوده وای فای محل کار حضور خود را ثبت کنند و درخواست مرخصی و ماموریت بدهند.

  • همچنین کارفرما میتواند در لحظه وضعیت حضور پرسنل خود را مشاهده کند و گزارش کارکرد آن ها دریافت کند.علاوه بر این، امکانی فراهم شده تا مدیر به پرسنل خود پیام ارسال کند.

  • با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب فینتو بدون نیاز به خرید هرگونه دستگاه ثبت تردد در هزینه های خود صرفه جویی کنید و در عرض چند دقیقه سامانه حضور و غیاب مجموعه خود را راه اندازی کنید.تعرفه خدمات

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتویک ماه

۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۵ پرسنل

تمام امکانات حضور و غیاب

اتصال به حقوق و دستمزد

+۵۰۰۰ تومان پرسنل اضافه/ماه

خرید

شش ماه

۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۵ پرسنل

تمام امکانات حضور و غیاب

اتصال به حقوق و دستمزد

+۵۰۰۰ تومان پرسنل اضافه/ماه

خرید

یک سال

۴۹۹,۰۰۰۶۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۵ پرسنل

تمام امکانات حضور و غیاب

اتصال به حقوق و دستمزد

+۴۰۰۰ تومان پرسنل اضافه/ماه

خریدبرای 1 ماه استفاده رایگان از سامانه حضور و غیاب فینتو همین حالا ثبت نام کنید


وظیفه اصلی یک اپلیکیشن حضور و غیاب این است که، همراه با قابلیت های مختلف، به مدیران این امکان را بدهد که درک بهتری از وضعیت کارکرد پرسنل و تردد آنها داشته باشند و بازده محل کار خود را بهبود ببخشند.
برای مدیریت بهتر کسب و کارتان شما نیاز به ابزارهای قدرتمند و به روز دارید. ابزاری که به شما آمار دقیقی دهد و بتوانید هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فینتو دارای کاربری آسان و پشتیبانی قوی است و با کمک آن می توانید بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه و سخت افزار گران قیمت، به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل خود را کنترل کنید. با استفاده از این سیستم برای شرکت یا کسب و کار خود از وضعیت حضور و غیاب کارکنان در لحظه و هر کجا مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.
حضور و غیاب فینتو مانند سیستم های قدیمی نیاز به سخت افزار های گران قیمت ندارد و تنها کافی است تا تمام کارکنان شما نرم افزار مورد نیاز را روی تلفن همراه خود نصب کنند . دستگاه های حضور و غیاب سنتی که به وسیله اثر انگشت افراد، حضور و غیاب آن ها ثبت می شود، علاوه بر آسیب دیدن و در معرض خطر بودن باعث می شوند تا بیماری هایی مانند کرونا به راحتی انتقال پیدا کنند.
با نرم افزار حضور و غیاب فینتو می توانید به راحتی تمامی امور منابع انسانی خود را که شامل ثبت تردد، پیگیری مرخصی روزانه و ساعتی، پیگیری ماموریت ها و ... می شود را انجام دهید.
نرم افزار حضور و غیاب فینتو این امکان را به مدیران می دهد که از هر کجا و در هر زمان تردد پرسنل خود را کنترل کرده و لیست حاضرین و غایبین را دریافت کنند.
بله. فینتو به شما این امکان را می دهد که اطلاعات تردد پرسنل خود را از نرم افزار حضور و غیاب به نرم افزار حقوق و دستمزد منتقل کنید.

فینتو سیستم حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. بدون نیاز به نصب و نگهداری، با کمترین هزینه و با راحت ترین رابط کاربری، امور مالی کسب و کارتان را در هر مکان و هر زمان و با هر دستگاهی مدیریت کنید.

`